راهنمای خرید و مقایسه مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ و ۱۰۴۰

راهنمای خرید و مقایسه مانیتور دربازکن تابا مدل 1043 و 1040

در این مطلب فروشگاه ممل کالا، تخصصی ترین فروشگاه در زمینه عرضه و فروش آیفون تصویری  قصد داریم تا دو مدل مقرون به صرفه و عالی شرکت تابا الکترونیک یعنی مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ و ۱۰۴۰ را با یکدیگر مقایسه کند تا بتوانید خرید دقیق تری داشته باشید.

مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ و ۱۰۴۰ پرفروش و قیمت مناسب
کسانی که به دنبال خرید آیفون تصویری در بازار باشند میدانند که محصولات تابا الکترونیک در رتبه ی اول سال ۹۸ قرار گرفت که مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ و ۱۰۴۰ در خانواده محصولات اکو (ECO) و بسیار با کیفیت این شرکت قرار دارند که خرید آنها از هر لحاظ مقرون به صرفه است.
با توجه به اینکه محصولات شرکت تابا الکترونیک همگی قیمت مناسب و مشخصات عالی دارند قطعا بدون در اختیار داشتن راهنمای خرید و مقایسه کامل محصولات تابا الکترونیک کار سختی در پیش خواهید داشت. در این بخش فروشگاه ممل کالا که به طور تخصصی اقدام به فروش آیفون تصویری تابا در تمامی مدلها در کشور میپردازد، به مقایسه آیفون تصویری تابا در دو مدل ۱۰۴۳ و ۱۰۴۰ پرداخته است تا بتوانید با دید بهتر و اطلاعاتی کامل به خرید بپردازید.

مقایسه مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ و ۱۰۴۰
با توجه به اینکه مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ و ۱۰۴۰ قیمتهای بسیار خوب و ویژگی های عالی دارند در این بخش ضمن معرفی مشخصات فنی هر یک در انتها مقایسه جدولی از هر کدام نیز خواهیم داشت تا در مورد خرید آیفون تصویری تابا تصمیم بهتری بگیرید.

مشخصات فنی مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳:
مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ فقط رنگ سفید آن در بازار عرضه میشود و دارای صفحه نمایشگری در قسمت راست بدنه است که نام برند در زیر آن درج شده است و گوشی نیز در سمت چپ آن قرار گرفته که تو رفتگی که در طراحی ظاهری آن بکار رفته باعث شده تا در دست گرفتن آن به راحتی انجام شود.
روشن و خاموش بودن مانیتور نیز از طریق چراغ LED بالا سمت راست بدنه کاملا مشخص است ضمن اینکه قرارگیری دکمه باز کردن درب نیز بخش هوشمندانهای است تا برای کسانی که به هر دلیل امکان لمس صفحه را ندارند بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند.
در مورد صفحه نمایش مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ نیز میتوان به صفحه نمایش ۴٫۳ اینچی اشاره کرد که همانند اکثر مدل های آیفون تصویری تابا اندازه صفحه نمایش از دو رقم آخر نام مدل مشخص است. کیفیت تصویر نمایش با رزولوشن ۲۷۲×۴۸۰ است که تصویر خوب و با کیفیتی نسبت به سایز صفحه نمایش به شما نشان خواهد داد. ضمنا در طراحی صفحه نمایش مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ قاب مشکلی رنگ تعبیه شده تا زیبایی آن افزایش پیدا کند و مشتری پسندتر باشد.
حافظه مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ امکان ذخیره سازی تا ۲۰۰ تصویر را دارد که با نصب کارت حافظه ۸ گیگابایت امکان ذخیره سازی بسیار بیشتری از عکس و حتی فیلم را به شما خواهد داد که با توجه به کیفیت دوربین پنل، ذخیره سازی تا ۱۰۲۴ عکس و ۲۵۶ فیلم با مدت زمان ۱۵ ثانیه فراهم خواهد شد.
قابلیت بسیار مهم بعدی برای کسانی که دو درب ورودی در منزل دارند، پشتیبانی یک مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ از دو پنل هست که باعث میشود برای هر کدام از پنلها نیاز به خرید مانیتور جداگانه نداشته باشید. ضمنا در هر واحد میتوان سه مانیتور را نصب کرد.
شرکت تابا الکترونیک در ساخت مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ قابلیت اینترکام داخلی نیز گذاشته تا بتوانید به کمک این قابلیت به واحدهای دیگر و با نگهبانی نیز ارتباط صوتی داشته باشید.
یکی از ویژگی های فوق العاده مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ پشتیبانی از فناوری نوین دو سیم است که باعث میشود به شدت هزینههای سیم کشی و نصب کاهش پیدا کند چرا که تا ۳۲ واحد فقط با دو رشته سیم به پنل وصل میشوند و در ساختمانهای قدیمی نیز با سیم کشی قبلی و قدیم سازگاری دارد. ضمن اینکه در قابلیت اینترکام نیز از همین دو رشته سیم استفاده میشود.
از جمله قابلیتهای دیگر مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ میتوان به برخورداری از تقویم میلادی و شمسی، امکان بزرگ کردن تصویر، پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی و تنظیم صدا اشاره کرد. تمامی محصولات شرکت تابا الکترونیک دارای گارانتی ۳ ساله هستند.

مشخصات فنی مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۰:
مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۰ نیز همانند مدل ۱۰۴۳ فقط در یک رنگ سفید در شرکت تولید میگردد. صفحه نمایش تمام تصویر در گوشه بالا سمت راست قرار گرفته و در سمت چپ نیز گوشی هم اندازه با بدنه قابل مشاهده است که طراحی انحنادار داخلی سبب شده تا به راحتی در دست قرار گیرد.
یکی از مقرون به صرفه ترین مدلهای آیفون تصویری تابا که به دلیل غیر لمسی بودن صفحه نمایش قیمت پایینتری داشته و برای کسانی که تمایل به داشتن آیفون تصویری دارند ولی رابطه خوبی با صفحه نمایشگر لمسی ندارند گزینهی عالی به حساب میآید. به همین دلیل شرکت تابا الکترونیک در طراحی خود، سه دکمه در زیر مانیتور قرار داده که به ترتیب از بالا به پایین برای روشن شدن تصویر جلوی درب، خاموش کردن تصویر و باز کردن درب بکار میروند.
صفحه نمایش مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۰ نیز برخلاف سایر مدل ها که طبق اسم و دو رقم آخر مدل باید صفحه نمایش ۴ اینچی داشته باشد، ۳٫۵ اینچ است که کیفیت تصویر آن را با رزولوشن ۲۴۰×۳۲۰ قرار داده اند که با توجه به سایز صفحه نمایش عالی است.
حافظه مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۰ نیز مشابه با مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ به صورت داخلی قابلیت ذخیره سازی ۲۰۰ تصویر را دارد که به کمک کارت حافظه خارجی ۸ گیگابایتی میتوان ذخیره سازی آن را تا ۱۰۲۴ تصویر و فیلم ۱۵ ثانیهای به تعداد ۲۵۶ افزایش داد.
در این مدل آیفون تصویری تابا با اینکه از سری محصولات اکو (eco) یا اقتصادی است، پشتیبانی از دو پنل نیز قرار داده شده تا در صورتی که دو درب ورودی برای منزل دارید نیاز به خرید دو مانیتور نداشته باشید. در منزل نیز میتوانید تا ۳ عدد مانیتور نصب کنید.
از دیگر قابلیتهای مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۰ میتوان به تنظیم کردن صدا و تصویر، پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی و تقویم میلادی و شمسی را نام برد. ضمنا این مدل نیز از گارانتی ۳ ساله شرکت تابا الکترونیک برخوردار است.

مقایسهی جدولی آیفون تصویری تابا مدل ۱۰۴۳ و ۱۰۴۰

 

مقایسهی جدولی آیفون تصویری تابا مدل 1043 و 1040

از مقایسه دو محصول پرفروش شرکت تابا الکترونیک متوجه شدید که مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۳ شاید به دلیل مقداری بزرگتر بودن صفحه نمایش و همچنین پشتیبانی از فناوری دو سیم محبوبیت بسیار بیشتری در نزد مشتریان داشته باشد هر چند برای کسانی که اصلا تمایلی به صفحه نمایش لمسی ندارند مانیتور دربازکن تابا مدل ۱۰۴۰ کماکان محبوب است.
قیمت آیفون تصویری تابا در دو مدل ۱۰۴۳ و ۱۰۴۰ با توجه به قابلیتهای بیان شده بسیار مقرون به صرفه است و هر دو مدل از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *